Menu Zamknij

Przeprowadzka do nowego mieszkania w Warszawie – co możemy Ci zaoferować?

Przeprowadzka do nowego mieszkania w Warszawie - co możemy Ci zaoferować?

Zmiana miejsca zamieszkania może być rozpoczęciem nowego etapu w życiu, dlatego warto szybko i sprawnie przetransportować cały dobytek do nowego lokum. Co zatem zrobić aby cały proces przewożenia rzeczy odbył się bez większych stresów? Warto zatrudnić firmę przeprowadzkową z dużym doświadczeniem. Takim przedsiębiorstwem zlokalizowanym w Warszawie jest firma Express Przeprowadzki.

Pomoc przy pakowaniu – ułatwiamy proces przeprowadzki

Firma Express Przeprowadzki oferuje swoim klientom pełen zakres usług związanych z przeprowadzkami: poczynając od pakowania, na przewozie rzeczy kończąc. Warto skorzystać z takich usług zwłaszcza w przypadku cennych przedmiotów. Chodzi głównie o sprzęty RTV i AGD. Jeśli nie zabezpieczymy odpowiednio na przykład monitorów, to możliwe, że na nową lokalizację trzeba będzie kupować nowe urządzenia. W takiej sytuacji tania przeprowadzka w Warszawie szybko przestaje być tania, ponieważ jesteśmy zmuszeni zainwestować pieniądze w nowe maszyny. Firmy przeprowadzkowe są w stanie okleić każde pudło specjalną taśmą. Przydaje się to szczególnie przy przewożeniu talerzy, kubków oraz różnego rodzaju szkła.

Rozkręcanie mebli

Przeprowadzając się do nowego mieszkania, należy pomyśleć także o przewiezieniu mebli. Trzeba je wcześniej rozkręcić, aby zajmowały jak najmniej miejsca. I tym także zajmują się pracownicy firmy Express Przeprowadzki. Transport mebli w Warszawie wymaga posiadania wystarczająco dużego auta. Nie wszystko uda się przewieźć w samochodzie osobowym. Firmy przeprowadzkowe w Warszawie posiadają specjalne samochody dostawcze, dzięki którym można przewieźć nawet największą ilość mebli, ograniczając przy tym liczbę przejazdów (co wpływa na ostateczny koszt wynajęcia firmy przewozowej).

Transport niewymiarowych przedmiotów

A co mają zrobić osoby posiadające fortepian bądź stare, wielkie meble których nie da się rozkręcić? W takim wypadku wynajęcie firmy transportowej jest niezbędne. Przede wszystkim wyniesienie ze starego mieszkania bądź domu ciężkich i dużych przedmiotów wymaga sporej siły oraz doświadczenia.

Odpowiednie ułożenie pudeł i mebli w samochodzie dostawczym

Samo zapakowanie i zabezpieczenie dobytku to jeszcze nie wszystko. Każdy przedmiot powinien być ułożony w samochodzie tak, żeby nie tylko zajmował mało przestrzeni, ale również nie uszkodził innych rzeczy. I właśnie tutaj sprawdzi się doświadczenie. Pracownicy firmy przeprowadzkowej doskonale wiedzą, jak poukładać meble, kuchenki czy pudła z książkami w aucie.

Polisa ubezpieczeniowa

Decydując się na wynajęcie firmy przeprowadzkowej w Warszawie, warto sprawdzić, czy dane przedsiębiorstwo posiada specjalną plisę ubezpieczeniową. Doświadczenie i profesjonalizm są w cenie, jednak nie zawsze uda się przewidzieć na przykład wypadek na drodze. Dlatego polisa daje klientom swego rodzaju gwarancję. Dzięki niej będzie można ubiegać się o odszkodowanie w razie zniszczenia przedmiotów.

Firmy przeprowadzkowe oferują swoim klientom kompleksowe usługi w zakresie pakowania oraz transportowania rzeczy. Obsługują zarówno osoby prywatne, jak i firmy, które planują zmienić lokalizację biura. Warto skorzystać z usług firm przeprowadzkowych, ponieważ dzięki nim zmiana miejsca zamieszkania będzie znacznie mniej stresująca.