Menu Zamknij

Transport sprzętów AGD – powierz nam zadanie

sprzęt agd

Przeprowadzka całego domu lub mieszkania może przyprawiać o zawrót głowy. Wiąże się to nie tylko z załatwianiem formalności, ale także z opracowaniem dokładnego planu całego przedsięwzięcia. Warto w takiej sytuacji skorzystać z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, zwłaszcza gdy w grę wchodzi transport kosztownego sprzętu RTV i AGD.

Jak przygotować sprzęt AGD do przeprowadzki w Warszawie?

Urządzenia kuchenne, takie jak lodówki, kuchenki, piekarniki czy zamrażarki, wymagają odpowiedniego przygotowania przed przeprowadzką. Z reguły są to jedne z droższych przedmiotów, dlatego warto zapakować je tak, by nie doznały żadnego uszczerbku. Najwięcej pracy wymaga lodówka. Sprzęt ten musi być przede wszystkim rozmrożony. W przeciwnym razie woda wyleje się i uszkodzi inne przedmioty. Dlatego dzień przed transportem należy wyjąć całą żywność z lodówki i zamrażarki. Jedzenie można popakować w specjalne torby termiczne.

Każde urządzenie należy odpowiednio zabezpieczyć. Wszystkie drzwiczki muszą być zaklejone tak, by nie otwierały się w trakcie jazdy. Najlepiej, jeśli posiadasz oryginalne kartony, w które fabrycznie zapakowano konkretny sprzęt gospodarstwa domowego. Niestety często okazuje się, że pudło już dawno wylądowało na śmietniku. W takiej sytuacji warto poszukać kartonu najbardziej zbliżonego rozmiarami do danego przedmiotu. Przed zapakowaniem pamiętaj o tym, aby owinąć urządzenia specjalną folią bąbelkową. Aby kuchenki czy lodówki nie wędrowały po kartonach, można także użyć starych gazet lub opakowań, w jakich kupujesz jajka. Zgniecione papiery idealnie amortyzują wstrząsy w czasie transportu. W ten sposób zmniejszysz ryzyko powstania uszkodzeń czy awarii.

Skąd wziąć pudła do przeprowadzki w Warszawie?

Dużym problemem podczas przeprowadzki okazują się kartony. Skąd wziąć mocne opakowania? W tej kwestii pomoże nasza firma przeprowadzkowa z Warszawy. Zdobyte doświadczenie pokazało nam, że nie każdy karto nadaje się, aby zapakować do niego ciężką kuchenkę lub lodówkę. Oferując usługi transportowe, jesteśmy w stanie dostarczyć pudła w różnych rozmiarach oraz o odpowiedniej grubości. Dzięki temu zapakowane sprzęty są całkowicie bezpieczne. Dodatkowo pomagamy także w przygotowaniu sprzętów AGD do transportu. Podpowiadamy, co zrobić, aby cały Twój dobytek dojechał pod nowy adres bez uszkodzeń.

Transport sprzętu AGD na terenie Warszawy

Samo pakowanie nie oznacza, że przeprowadzka została zakończona sukcesem. Kolejny etap to transport sprzętu AGD na terenie Warszawy. Kluczowe jest odpowiednie ułożenie pudeł w samochodzie. Przede wszystkim należy tak zapakować pudła do auta, aby zajmowały jak najmniej miejsca. Pozwoli to na ograniczenie przejazdów do minimum. Jazda po Warszawie do łatwych nie należy. Dlatego warto wybrać godzinę, kiedy teoretycznie jest najmniej korków. Kolejna kwestia to ostrożne prowadzenie samochodu. Wykwalifikowani pracownicy naszej firmy zdają sobie sprawę, że szaleństwa na drodze mogą odpić się na stanie przewożonego sprzętu. Dlatego podchodzą do swojego zadania z dużą uwagą i odpowiedzialnością.